Tenisová škola

Tenisová škola TJ Spartak Hořovice se zaměřuje především na výchovu mladých výkonnostních hráčů ve věku od 4 do 16 let. Od jara 2017 spolupracuje tenisový oddíl TJ Spartak Hořovice s Rosol Tennis Academy z.s. V posledních letech vychovala mnoho kvalitních tenisových hráčů, kteří se pravidelně účastní mistrovství ČR.

Tréninky probíhají po celý rok, jak individuálně, tak i ve skupinách. O letních prázdninách pořádáme letní tenisové kempy. V současnosti se aktivně účastníme mistrovských utkání družstev ve třech kategoriích. Zaznamenali jsme však i individuální úspěchy, především v kategorii mladších žáků.

Dětem jsou k dispozici 2 kvalifikování trenéři. Michal Koukol - Diplomovaný trenér 1. třídy, nejvyšší licence ČTS. V současnosti dokončuje magisterské studium na UK FTVS. Jiří Doseděl - Trenér 2. třídy s dlouholetými zkušenostmi ve všech věkových kategoriích.

Nábory do tenisové školy probíhají dvakrát do roka, vždy na jaře a na podzim. V případě zájmu je však možné s tréninky začít kdykoliv v průběhu roku.

V případě zájmu a pro více informací nás prosím kontaktujte.

Bc. Michal Koukol
Mobil: 728 682 698
Email: mi.koukol@gmail.com
Web: www.tennisteam.cz